Ferie Rodzinne  / 29 stycznia - 07 lutego 2021 / Adamello Ski

Szkółka narciarska dla dzieci i młodzieży 

Podczas wyjazdu prowadzimy szkolenia narciarskie. Szkolenia prowadzą doświadczeni instruktorzy w grupach podzielonych ze względu na wiek i poziom umiejętności. 

Szkolenie dla dzieci i młodzieży od 7 lat: Liczebność grup to 6 do 9 osób*. Zajęcia prowadzone są codziennie od godziny 10.30 do 15.15 z przerwą na lunch. Dla dzieci to gwarancja szybkich postępów, a dla rodziców czas na codzienną jazdę i relaks. 

Każdego dnia spotykamy się o godzinie 10.30 na stoku szkoleniowym, przy dolnej stacji kolejki. Poranne zajęcia zaczynamy od wspólnej rozgrzewki. Grupa początkująca i najmłodsze dzieci zostają ze swoimi instruktorami na stoku szkoleniowym, a pozostałe grupy ruszają na trasy Adamello Ski. Około godziny 12.30 wszystkie grupy mają przerwę na wspólny lunch. Lunch składa się z jednego dania i napoju (woda, sok). Tygodniowe menu dla dzieci zawiera typowe potrawy: spaghetti,  pizza, kanapki itd... Po lunchu zaczynamy drugi blok zajęć w grupach. Szkolenia kończymy w tym samym miejscu o godzinie 15.15. Ostatniego dnia jazdy zamiast jednego z bloków szkoleniowych odbywają się zawody. Wszyscy uczestnicy otrzymują nagrody i dyplomy ukończenia kursu. 
Ilość godzin szkolenia: 22-24
Ilość posiłków: 6
Cena: 1000PLN                               REZERWUJ

Szkolenia dla dzieci do 7 lat: Młodsze dzieci zapraszamy na zajęcia w mniejszych grupach

Ilość godzin szkolenia: 12
Ilość posiłków: 6
Cena: 1000PLN                               REZERWUJ

Godziny rozpoczęcia i zakończenia szkoleń mogą ulec zmianie w przypadku większej ilości chętnych lub grup zaawansowania

*W przypadku gdy nie zbierze się grupa 6 osobowa liczba godzin szkolenia zostanie proporcjonalnie zmniejszona. Do ustalenia z instruktorem. . Więcej informacji: info@gringo.pl lub 791890500

facebook-logo