FERIE RODZINNE 28.01-04.02.2018

SZKOLENIA I ZAJĘCIA DODATKOWE

Całodzienna szkółka narciarska dla dzieci i młodzieży
Podczas wyjazdu prowadzimy szkolenia narciarskie i zajęcia z opiekunami dla dzieci i młodzieży. Szkolenia prowadzą doświadczeni instruktorzy w grupach podzielonych ze względu na wiek i poziom umiejętności. Liczebność grup to 6 do 9 osób*. Zajęcia prowadzone są codziennie od godziny 10.30 do 15.15 z przerwą na lunch. Dla dzieci to gwarancja szybkich postępów, a dla rodziców czas na codzienną jazdę i relaks. Dodatkowo w godzinach popołudniowych i wieczornych zapraszamy na zajęcia dodatkowe (12 godzin w ciągu 6 dni) dyskoteka, film, gra terenowa, zajęcia świetlicowe.

Każdego dnia spotykamy się o godzinie 10.30 na stoku szkoleniowym, bezpośrednio przed rezydencją. Poranne zajęcia zaczynamy od wspólnej rozgrzewki. Grupa początkująca i najmłodsze dzieci zostają ze swoimi instruktorami na stoku szkoleniowym, a pozostałe grupy ruszają na trasy Alpe Cimbra. Około godziny 12.30 wszyscy wracają na wspólny lunch. Lunch składa się z jednego dania i napoju (woda, sok). Tygodniowe menu dla dzieci zawiera typowe potrawy: spaghetti,  pizza itd... Po lunchu zaczynamy drugi blok zajęć w grupach. Szkolenia kończymy w tym samym miejscu o godzinie 15.15. Ostatniego dnia jazdy zamiast jednego z bloków szkoleniowych odbywają się zawody. Wszyscy uczestnicy otrzymują nagrody i dyplomy ukończenia kursu.

Ilość godzin szkolenia: 22-24

Ilość godzin zajęć dodatkowych: 12

Przerwy na lunch z opiekunem - ilość godzin: 4-6

Ilość posiłków: 6

Cena: 750PLN/tydzień

*W przypadku gdy nie zbierze się grupa 6 osobowa liczba godzin szkolenia zostanie proporcjonalnie zmniejszona. Do ustalenia z instruktorem. Opisane szkolenie przygotowane jest dla dzieci w wieku 7 i więcej lat. Młodsze dzieci zapraszamy na zajęcia w mniejszych grupach. Godziny rozpoczęcia i zakończenia szkoleń mogą ulec zmianie w przypadku większej ilości chętnych lub grup zaawansowania.

Więcej informacji: info@gringo.pl lub 791890500


facebook-logo